Akademia Profesjonalnej Fotografii

warsztaty, kursy i szkolenia we Wrocławiu
Subscribe

Ludzie APF

Akademia Profesjonalnej Fotografii we Wrocławiu współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin oraz ciekawymi ludźmi związanymi z szeroko pojętą fotografią. Najbardziej cenimy talent dydaktyczny, miłe podejście do kursantów, kulturę osobistą oraz oczywiście wiedzę.

Nasi profesorowie i wykładowcy to ludzie, którzy z fotografią obcują nie od dziś. Jest dla nich nie tylko pracą ale także i życiową pasją. To właśnie sprawia, że swoją pasją szybko zarażają innych.

W tej chwili współpracują z nami:

Rafał Warzecha – fotografik, artysta, znawca dawnych technik fotograficznych, wykładowca wielu uczelni

dr Izabella Mossakowska – pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej, specjalistka d/s komputerowych metod obróbki obrazu

Adam Szelążek – specjalista z zakresu fizycznych podstaw fotografii i oświetlenia, techniki fotograficznej, oraz teorii barw; chemik; laureat konkursu Foto-Starcie 2006 (Artisitk); uważa, że dla zaistnienia sztuki ważny jest koncept i jego źródło czyli artysta (twórca) a nie odbiór przez widza, stąd pozostaje  w ciągłym sporze z perceptualistą Tomaszem Vrotoffem ;-)

Tomasz „Vrotoff” – nieugięty propagator fotografii offowej, (ł)lomografii i wszystkiego co kładzie akcent na perceptualny charakter sztuki; sam siebie nazywa artystą satorialnym, bo dla niego nie jest ważny autor sztuki, ale sam odbiór dzieła przez widza.

 

Tworzymy nowoczesną szkołę uczącą pięknej sztuki utrwalania rzeczywistości lub jej fragmentów…

Comments are closed.