Akademia Profesjonalnej Fotografii

warsztaty, kursy i szkolenia we Wrocławiu
Subscribe

Korepetycje z fotografii cyfrowej

05 czerwca, 2009 autor: apf_kursy Kategoria: Korepetycje i doradztwo

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty korepetycji fotograficznych.

W ramach korepetycji udzielamy porad jak posługiwać się aparatem fotograficznym, jak wykonywać lepsze zdjęcia, doradzamy również jak dobrać optymalny aparat fotograficzny do naszych potrzeb.

Koszt korepetycji to: 250 zł (opłata aktywacyjna) + 220 zł za każdą rozpoczętą godzinę lekcyjną; powyżej 3 godzin lekcyjnych, każda następna godzina lekcyjna kosztuje 160 zł.

Korepetycje mogą odbywać się w lokalu Klienta na terenie miasta Wrocławia lub w lokalu wskazanym przez personel APF (np. siedziba APF). Istnieje możliwość dojazdu do Klienta mającego lokal poza Wrocławiem – w takim przypadku prosimy o kontakt z nami. Istnieje możliwość umówienia się na korepetycje w miejscu publicznym (kawiarnia, park, muzeum) – w takich przypadkach również prosimy o kontakt z nami.

Terminy korepetycji należy ustalać indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Aby zamówić korepetycje, należy wnieść opłatę aktywacyjną + opłatę za pierwszą godzinę lekcyjną (w sumie 470 zł):

Po wniesieniu opłaty, nasze biuro potwierdzi jej otrzymanie oraz zaproponuje terminy korepetycji.

Uwaga: godzina lekcyjna trwa 45 minut.
W przypadku odbywania się korepetycji w lokalu Klienta, powinien on zapewnić dostęp do WC dla naszego specjalisty, zwłaszcza przy korepetycjach dłuższych niż 3 godziny lekcyjne.

Korepetycje dotyczą podstaw fotografii i techniki fotograficznej. Bardziej zaawansowane kursy i szkolenia z zakresu technik specjalistycznych są wyceniane indywidualnie.

Comments are closed.