Akademia Profesjonalnej Fotografii

warsztaty, kursy i szkolenia we Wrocławiu
Subscribe

FOTO-SUKCES: Jednodniowy kurs fotografii cyfrowej

11 grudnia, 2009 autor: apf_kursy Kategoria: Kursy podstawowe

APF zaprasza na nowy ekskluzywny kurs nauki podstaw obsługi aparatu cyfrowego wraz z informacjami o cyfrowej obróbce otrzymanych zdjęć.

Posiadasz zaawansowany lub średnio zaawansowany aparat cyfrowy, ale masz problemy z wykonaniem perfekcyjnych zdjęć?? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Ten kurs służy głównie jednemu celowi: by proces cyfrowego fotografowania zakończył się pełnym sukcesem a więc satysfakcją fotografa!

Kurs FOTO-SUKCES to połączenie prywatnych korepetycji z intensywnym kursem. Jedynie u nas, wykładowca odpowiada na pytania uczestników i dyskutuje z nimi na tematy związane z ich własnym sprzętem!

Masz już aparat cyfrowy, a chciałbyś robić lepsze zdjęcia, wykorzystać optymalnie swój sprzęt, a może dowiedzieć się jakie wady posiadają już wykonane zdjęcia? Dzięki temu kursowi wszystko to będzie w zasięgu twoich możliwości.
Jeżeli chcesz podczas wakacji zrobić wspaniałą dokumentację fotograficzną wypraw, by pochwalić się wakacyjnymi przygodami, swym przyjaciołom i rodzinie, skorzystaj z naszego kursu. FOTO-SUKCES to kurs intensywny i elitarny, dzięki czemu szybko i w miłej atmosferze posiądziesz umiejętność robienia lepszych zdjęć. A przecież warto mieć dobrej jakości fotografie z podróży…

Jeśli tylko rzeczywiście pasjonuje Cię robienie dobrych zdjęć, to dzięki temu kursowi odniesiesz sukces w posługiwaniu się swoim aparatem fotograficznym.

Na życzenie Kursanta bezpłatnie wydajemy zaświadczenie o uczestnictwie w kursie.

Dla kogo jest nasz kurs? Dla każdego kto chce w miłej atmosferze, w wąskim gronie poznać tajniki wykonywania dobrej jakości fotografii. Kurs kierowany jest dla szerokiego grona użytkowników aparatów cyfrowych, zarówno dla poważnych panów biznesmenów, jak i dla studentów; zarówno dla kobiet jak i mężczyzn; dla starych i młodych; słowem: dla każdego kto potrzebuje bliższego kontaktu z wykładowcą!

Cena uczestnictwa w kursie: 880 złotych (za osobę)

Rabaty? Oczywiście! Zaproś ze sobą dowolną osobę do pary, a zapłacicie obydwoje o 245 zł mniej na osobę (czyli cena biletu dla każdego z Was wyniesie 635 zł/os.)!

Miejsce kursu:
a) Kameralna Sala Seminaryjna APF, ul. Rogowska 127B sala 203, 54-440 Wrocław

Termin kursu: określony dzień miesiąca, godz. 16:15 (o ile zbierze się określona grupa osób).

Rezerwacja:
– on-line (szczegóły poniżej)
– telefoniczna (w godz. 12:30 – 15:30):  6 0 0 – 7 6 5 – 7 6 5
Rezerwacje przebiegają na dwa sposoby:
A. Dla z góry ustalonych terminów kursów (tam gdzie podano konkretną datę kursu) należy wpłacić zaliczkę 450 zł – jest ona kaucją na wypadek rezygnacji.
B. Dla kursów, których termin zostanie ustalony na podstawie ilości zgłoszeń, rezerwacja polega na wpłaceniu zaliczki w wysokości 400 zł. Dla tego typu rezerwacji (rezerwacja otwarta) zaliczka ważna jest bezterminowo i upoważnia do zakupu uczestnictwa w którymś z najbliższych kursów, których terminy zostaną ustalone, gdy zbierze się określona grupa uczestników. W przypadku, gdy kurs nie odbędzie się w ciągu 12 kolejnych miesięcy po dacie rezerwacji, kursant będzie mógł zrezygnować z rezerwacji i otrzyma całą wpłaconą zaliczkę. W przypadku, gdy kursy się odbędą, a mimo to osoba, która wpłaciła zaliczkę, nie zdecyduje się na uczestnictwo w żadnym z tych kursów, to nie będzie możliwości zwrotu zaliczki.
Osoba wpłacająca zaliczkę powinna podać minimum 3 terminy np. czwartkowe (lub weekendowe), które jej pasują. Gdy otwarty zostanie kurs w którymś z tych terminów, to nieuczestniczenie w takim kursie oznacza rezygnację z zaliczki i jej utratę w związku z kosztami wynajmu i obsługi kursu. Osoba wpłacająca zaliczkę nie musi podawać terminów, będzie wtedy informowana na bieżąco o wszystkich proponowanych i realizowanych terminach kursu.
Osoba wpłacająca zaliczkę musi wyrazić zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej od nas.

* * * * * *
UWAGA: osoby chcące zakupić kurs FOTO-PREMIUM jako prezent, prosimy o kontakt e-mailowy. Za dopłatą wydajemy ozdobny kupon prezentowy.
* * * * * *

W poniższej tabeli wybierz interesujący Cię termin kursu. Jeśli nie ma terminu, który Ci pasuje, wybierz dowolny oraz prześlij osobno e-mailem informację jakie terminy Ci pasują. Gdy tylko znajdą się inne osoby o podobnych preferencjach terminu, postaramy się zorganizować grupę tak, by ruszył kurs w terminie dodatkowym.

Kod rezerwacji kp_xfos_C_04_A041 kp_xfos_C_05_A053 kp_xfos_C_06_A062
Termin CZWARTEK SOBOTA NIEDZIELA
Czas trwania 16:15 – 22:00 16:15 – 22:00 16:15 – 22:00
Poczęstunek napoje i drobne przekąski napoje i drobne przekąski napoje i drobne przekąski
Miejsce Wrocław Wrocław Wrocław
Rozkład zajęć 5 przerw po ok. 10 min. 5 przerw po ok. 10 min. 5 przerw po ok. 10 min.
Płatność Zaliczka:
450 PLN

Zaliczka:
450 PLN

Zaliczka:
450 PLN

Rezerwacja otwarta! otwarta! otwarta!
Kurs rusza dla min. 3 osoby min. 3 osoby min. 3 osoby
Uwagi praca z własnym aparatem praca z własnym aparatem praca z własnym aparatem

Przy rezerwacji zaliczkowej, dopłatę w wysokości do pełnej ceny kursu należy uiścić przed rozpoczęciem kursu lub w trakcie pierwszej przerwy w zajęciach.
UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

OGÓLNY (RAMOWY) PROGRAM KURSU FOTO-SUKCES:
1. Wybór odpowiedniego aparatu cyfrowego.
2. Ustawienia podstawowe i zaawansowane aparatu, o których każdy fotografujący wiedzieć powinien.
3. Ustawienia na każdą okazję, czyli o szybkich trybach tematycznych.
4. Algorytmy postępowania kiedy automatyka daje kiepskie rezultaty.
5. Fotografowanie ruch.
6. Nieostrość – wróg czy przyjaciel? Czy dobre zdjęcia zawsze muszą być ostre?
7. Przysłona – bardzo pożyteczne narzędzie.
8. Jaki obiektyw do jakiego zdjęcia?
9. Fotografowanie modelki.
10. Zdjęcia osób w plenerze.
11. Zdjęcia krajobrazów.
12. Kompozycja – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
13. Jak prawidłowo fotografować architekturę.
14. Barwa i charakter światła.
15. Rozszyfrowujemy trudne pojęcia: kompensacja ekspozycji, bracketing, HDR.
16. Robimy dobry reportaż. Fotografujemy festyny i zawody sportowe.
17. Zdjęcia z lampą błyskową w słoneczny dzień – czy to jakieś szaleństwo?
18. Jak użyć lampy błyskowej i nie zdradzić się z tym, że została użyta.
19. Jakiej wielkości pliki – słowo o rozdzielczości zdjęć.
20. Dodajemy zdjęciom blasku na komputerze.
21. Dodatkowy osprzęt.
22. Prawidłowa ochrona sprzętu przed kurzem, deszczem i innymi szkodliwymi czynnikami receptą na udane zdjęcia.
23. Jak przechowywać elektroniczne fotografie.
24. Praktyczne porady dla fotografów.
25. Odpowiedzi na pytania uczestników.
26. Rozmowy i konsultacje uczestników z prowadzącym kurs.

UWAGA:
Każda rezerwacja jest potwierdzana indywidualnym tokenem wyprodukowanym na indywidualne zamówienie Klienta więc zamówienie nie może być anulowane bez zgody sprzedającego; zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Comments are closed.