Akademia Profesjonalnej Fotografii

warsztaty, kursy i szkolenia we Wrocławiu
Subscribe

Fotograficzne warsztaty plenerowe na Islandii: ISLANDIA Wrzesień 2021

26 kwietnia, 2011 autor: admin Kategoria: Kursy średniozaawansowane

W roku 2021 zapraszamy na wyjazd na Islandię. W szczególnych warunkach oświetlenia i dla różnorakich obiektów (od śnieżnobiałych lodowców, poprzez tryskające gejzery, aż po białe noce lub zorze polarne) wykonanie dobrej fotografii jest prawdziwą sztuką.
Wielu turystów odwiedzających Islandię miało problemy z wykonaniem dokumentacji fotograficznej swej wyprawy. Naszą ofertą jest połączenie wyprawy na Islandię z warsztatami plenerowymi fotografii.
Będziemy starali się pomóc każdemu, by osiągnął jak najlepsze rezultaty fotografując jeden z najbardziej egzotycznych krajów Europy.

Przewidywany czas trwania: 16-18 dni (w zależności od woli uczestników).

Grupy: od 3 do ok. 12 osób (możliwe większe grupy)

Koszt wyprawy: 19.350,00 zł/os. (all inclusive) z przelotem, przejazdami i noclegami w pensjonatach oraz z wyżywieniem (śniadania, obiady, kolacje – możliwe także wegetariańskie posiłki). W przypadku grup zniżki nawet  10-30%. Dla dużych rodzin ekstra rabaty rodzinne (dostępne na zapytanie).

Termin: wrzesień 2021 r. (31 sierpnia – 15 września); wylot z Wrocławia (możliwy także wylot z Warszawy, Berlina, Londynu itp.).

Rezerwacja:
Wpłać zaliczkę 5000 zł by zarezerwować miejsce na kursie:

—————————————————

Po wpłacie zaliczki prześlemy specjalną ankietę związaną z zamówieniem usługi.
Resztę należności należy wpłacić przelewem (na podstawie przesłanej faktury proforma) na min. 30 dni przed wylotem. Z zamówienia można zrezygnować w ciągu 14 dni od daty uiszczenia opłaty bez żadnych konsekwencji. Późniejsza rezygnacja oznacza utratę wpłaconej zaliczki.
W przypadku, gdyby wyprawa nie doszła do skutku, zaliczka jest zwracana w ciągu ok. 15 dni.

Warsztaty realizowane we współpracy z portalem ICELAND.PL
oraz Klubem Miłośników Islandii (www.islandia.pl).
Wszystkie stronyICELAND.PL :: Islandia

UWAGA:
Każda rezerwacja jest potwierdzana indywidualnym tokenem wyprodukowanym na indywidualne zamówienie Klienta więc zamówienie nie może być anulowane bez zgody sprzedającego; zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Comments are closed.